8 stycznia, 2020 r.

Bookcrossing Junior w BUŁ

W związku ze zbliżającymi się feriami szkolnymi Biblioteka Uniwersytecka zaprasza dzieci Pracowników UŁ do wzięcia udziału w akcji wymiany książek "Bookcrossing Junior", w dniach 13-26 stycznia 2020 r. Jeśli Państwa dzieci wyrosły już ze swoich lektur, jeśli mają ich zbyt dużo lub chciałyby wymienić je na inne, zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji.

W związku ze zbliżającymi się feriami szkolnymi Biblioteka Uniwersytecka zaprasza dzieci Pracowników UŁ do wzięcia udziału w akcji wymiany książek "Bookcrossing Junior". Jeśli Państwa dzieci wyrosły już ze swoich lektur, jeśli mają ich zbyt dużo lub chciałyby wymienić je na inne, zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji.


W dniach 13-26 stycznia w Bibliotece UŁ będzie można: podarować książki na bookcrossing, wymienić własne książki na inne.


Punkt bookcrossingu dla dzieci i młodzieży będzie się znajdował na parterze BUŁ. Książkom towarzyszyć będą nasze biblioteczne maskotki z hasłami zachęcającymi do czytania. Jeśli któraś z nich skradnie serca Państwa dzieci - zabierzcie ją ze sobą. Niech przypomina o tym, że przyjaźń z książką to wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego czasu. Akcję adresujemy do grupy wiekowej 0-15 lat.


Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji dzieci i młodzież na nowo odkryją urok czytania i znajdą wśród bookcrossingowych lektur taką, którą z sentymentem będą wspominać w dorosłym życiu.


Zapraszamy!

BUŁjuniorINFOplakat

Poprzednia wiadomość Gość na Gwiazdkę 4 - było magicznie!
Następna wiadomość Tenisista AZS Łódź Kamil Majchrzak w Australian Open