18 marca, 2020 r.

Budynki UŁ zamknięte - pracujemy zdalnie

Budynki UŁ zamknięte - pracujemy zdalnie

fot. UŁ

W związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r., poz. 455) informujemy, że do dnia 25 marca 2020 r. pracownicy UŁ pracują w trybie pracy zdalnej. Wszystkie informacje o aktualnym funkcjonowaniu UŁ można znaleźć na specjalnie utworzonej stronie www.covid19.uni.lodz.pl.


Budynki UŁ są zamknięte jest dla interesantów. Z pracownikami można kontaktować się drogą mailową.


Lista kontaktów:

Rektorat UŁ - władze

Rektorat UŁ - administracja

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Chemii

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Wydział Filologiczny

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

Wydział Matematyki i Informatyki

Wydział Nauk Geograficznych

Wydział Nauk o Wychowaniu

Wydział Prawa i Administracji

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Wydział Zarządzania

Filia w Tomaszowie Maz.


KOMUNIKAT REKTORA UŁ W SPRAWIE PRACY ZDALNEJ PRACOWNIKÓW UŁ.

ZARZĄDZENIE KANCLERZA UŁ W SPRAWIE ZAMKNIĘCIA BUDYNKÓW UŁ.Wcześniej władze Uniwersytetu zawiesiły, do 14 kwietnia 2020 r., działalność dydaktyczną Uczelni (tj. wykłady, ćwiczenia i inne zajęcia – oprócz zajęć online). Zamknięte dla użytkowników są m.in. BUŁ (komunikat BUŁ) i Centrum Wychowania Fizycznego UŁ. Studentom, którzy pozostali w Akademikach przypominamy o konieczności zgłaszania przypadków, mających znamiona ryzyka zarażenia koronawirusem, zgodnie z postanowieniami zarządzenia Rektora.


Na wniosek JM Rektora Uniwersytetu Łódzkiego oraz Rady Uczelni, Uczelniana Komisja Wyborcza zawiesza wszystkie czynności wyborcze do odwołania. Nowy kalendarz wyborczy zostanie podany do wiadomości po powrocie do normalnego funkcjonowania Uczelni. Wszelkie informacje o wyborach znajdują się na stronie uni.lodz.pl (zakładka wybory).


W związku z komunikatem rządu dotyczącym zamykania granic i ograniczaniu transportu chcieliśmy uspokoić studentów UŁ, którzy pozostali w akademikach, z różnych powodów. Nie zostawimy Was ani nie porzucimy, jesteście częścią UŁ, możecie liczyć na naszą pomoc, jeśli zajdzie taka potrzeba. Załączamy dla Was list Prorektora ds. studenckich, prof. Tomasza Cieślaka w wersji polskiej, angielskiej i rosyjskiej.


Więcej informacji na https://covid19.uni.lodz.pl/


Wszystkim studentom przypominamy również, że zawieszenie zajęć stacjonarnych to nie przerwa w zajęciach, są i będą one kontynuowane zdalnie. Prosimy o zachowanie kontaktu ze swoimi wydziałami i wykładowcami.


Poprzednia wiadomość Blisko 95 tys. dla WOŚP - rekord zbiórki UŁ!
Następna wiadomość Wybory władz UŁ zawieszone do odwołania!