27 listopada, 2020 r.

Eksperci UŁ na EFG 2020

Eksperci UŁ na EFG 2020

graf. EFG

Wiedza, eksperci, praktycy – Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 odbędzie się w dniach 2-4 grudnia, w formule online. Wśród prelegentów i moderatorów znaleźli się naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego - dr Dominika Kaczorowska-Spychalska, prof. Joanna Cewińska, prof. Bożena Matusiak, prof. Marek Matejun, dr Izabela Różańska-Bińczyk, prof. Maciej Urbaniak. EFG to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie. Na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Udział jest bezpłatny.


Wydział Zarządzania UŁ jest partnerem merytorycznym panelu „Praktyki Green HRM we współczesnych przedsiębiorstwach", jego moderatorem będzie dr hab. Joanna Cewińska, prof. UŁ, a w gronie prelegentów znajdują się dr hab. Bożena Matusiak, prof. UŁ, dr hab. Marek Matejun, prof. UŁ oraz dr Izabela Różańska-Bińczyk.


Wydział został także partnerem wspierającym panelu „Innowacje w logistyce w dobie COVID-19”, którego moderatorem będzie prof. dr hab. Maciej Urbaniak.


Centrum Mikser Inteligentnych Technologii Wydziału Zarządzania jest partnerem merytorycznym panelu „Nie tylko sztuczna inteligencja – Biznes 4.0”, który moderować będzie dr Dominika Kaczorowska-Spychalska.


Forum ma już ugruntowaną pozycję i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami - szczególnie małych i średnich firm. Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż. Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów.


Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będzie mowa o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Organizatorzy chcą poświęcić dużo uwagi nowym technologiom, pracom badawczym i innowacjom. Odbędzie się debata nad ekonomią społeczną i ekspansją firm na rynki zagraniczne. Europejskie Forum Gospodarcze to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii.


Program


baner EFG 666x374
Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał źródłowy: Wydział Zarządzania UŁ, EFG

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość UŁ z nagrodami Marszałka Województwa Łódzkiego
Następna wiadomość Pierwszy uniwersytecki think-tank powstał… na UŁ! OSA ma 5 lat