26 stycznia, 2021 r.

Ewaluacja uczelni 2022 – spotkanie z Prof. Błażejem Skoczeniem

Ewaluacja uczelni 2022 – spotkanie z Prof. Błażejem Skoczeniem

Graf. UŁ

Wszystkich zainteresowanych zagadnieniami ewaluacji uczelni planowanej na 2022 rok zapraszamy na spotkanie informacyjne z przewodniczącym Komisji Ewaluacji Nauki, prof. Błażejem Skoczeniem. Spotkanie zostało zorganizowane wyłącznie dla pracowników Uniwersytetu Łódzkiego. Zaplanowane jest na 3 lutego (środa), na godzinę 14:00, odbędzie się na platformie MS Teams. Żeby wziąć w nim udział, trzeba najpierw wypełnić prosty formularz (poniżej). Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona!



Formularz rejestracyjny – KLIKNIJ


Po wypełnieniu powyższego formularza otrzymają Państwo link do spotkania. Limit uczestników wynosi 300 (wymagania MS Teams), zachęcamy więc do jak najszybszego rejestrowania się.


- Gorąco namawiam Państwa do udziału w tym wydarzeniu. Myślę, że może być ono szczególnie cenne dla Przewodniczących komisji ds. nadawania stopni naukowych, władz Wydziałów, Senatorów UŁ i dla wszystkich osób, które mają jeszcze pytania i wątpliwości co do zbliżającej się ewaluacji – mówi prof. Elżbieta Żądzińska, Rektor Uniwersytetu Łódzkiego.


Spotkanie potrwa około dwóch godzin, Pan Profesor B. Skoczeń wystąpi najpierw z krótką prezentacją, większość czasu poświęcona będzie jednak na pytania uczestników.




Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Poprzednia wiadomość Studencka Łódź w obliczu pandemii Covid-19 – badanie
Następna wiadomość Egzaminy bez spiny – sesja z ACW