5 lutego, 2019 r.

Gala Absolwentów WPiA UŁ

Gala Absolwentów WPiA UŁ

fot. Centrum Promocji UŁ

Skończyli studia na jednym na jednym z najlepszych wydziałów w Polsce. Przed absolwentami wspaniałe kariery i miejsce w elicie intelektualnej i zawodowej. 26 stycznia 2019 r. podczas uroczystej gali odebrali dyplomy.


Wielkie świętowanie i wykład


Za absolwentami WPiA UŁ wiele trudnych egzaminów i pracy włożonej w przygotowanie się do nich. Koniec studiów uczcili uroczystą galą, nie zabrakło tradycyjnego i radosnego rzutu biretami, ale był również ciekawy wykład. Dr Anna Barańska przedstawiła swoje przemyślenia o świeżo upieczonych absolwentach i tych sprzed pół wieku w wystąpieniu pt.: "Czucie i wiara czy szkiełko i oko, czyli absolwent prawa i administracji w perspektywie pięćdziesięciu lat".

Życzymy wszystkim absolwentom wielu sukcesów. Będziemy śledzić ich losy i zawsze im kibicować!


39146134374_10ccd951c2_k.jpg
24985428497_b4ffe09042_k.jpgUniwersytet Łódzki to największa uczelnia badawcza w centralnej Polsce. Jej misją jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych i ścisłych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/źródło: WPiA UŁ

redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Fragmenty historyczne - odc. 2
Następna wiadomość Bądźmy różnorodni!