1 czerwca, 2020 r.

Przedszkole UŁ znów otwarte!

Przedszkole UŁ znów otwarte!

fot. UŁ

Na ten moment czekało wielu rodziców. 1 czerwca 2020 roku wznawia działalność Przedszkole Uniwersytetu Łódzkiego. Ponieważ jednak praca będzie odbywać się w szczególnych warunkach epidemicznych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, przedszkole zostanie uruchomione w trybie ograniczonym.


Oznacza to, że zamiast 99 przedszkolaków uczęszczających na co dzień do placówki, w czerwcu z usług przedszkola będzie mogło skorzystać maksymalnie około 40 dzieci.


Przedszkole będzie do odwołania pełnić funkcje opiekuńcze. Dla dzieci, które w dalszym ciągu pozostaną pod opieką rodziców, przedszkole będzie kontynuować naukę zdalną.


Mimo zmienionej przestrzeni, mimo zmian w dostępie do materiału rozwojowego i zabawek czy zmian w organizacji zabaw, mamy nadzieję, że uśmiechy dzieci, ich radość i entuzjazm pozostaną bez zmian!


A ponieważ 1 czerwca swoje święto mają wszystkie dzieci, życzymy im by ich dzieciństwo było jak najpiękniejsze i aby trwało jak najdłużej!
Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/


Opracowanie: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość UŁ współautorem nowej platformy źródeł
Następna wiadomość UŁ współredaguje pismo kulturalne