2 września, 2020 r.

Sportowy sukces studentki WNoW UŁ

Sportowy sukces studentki WNoW UŁ

fot. Centrum Kształcenia Pedagogów Sportu

Studentka trzeciego roku Pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej Wydziału Nauk o Wychowaniu – Agnieszka Bednarek zdobyła brązowy medal w trójskoku kobiet na 96. Mistrzostwach Polski Seniorów w Lekkoatletyce.



Mistrzostwa Polski seniorów w lekkoatletyce to najważniejsza krajowa impreza lekkoatletyczna. W tym roku odbyła się w dniach 28-30 sierpnia we Włocławku. Agnieszka Bednarek zdobyła medal wynikiem 13,45.


Gospodarz przyszłorocznych mistrzostw Polski zostanie wybrany niebawem. Kandydują Poznań oraz Białystok.


Serdecznie gratulujemy!




Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/


Materiał: Centrum Kształcenia Pedagogów Sportu

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość List powitalny Pani Rektor E. Żądzińskiej
Następna wiadomość Pomóż potrzebującym na Białorusi