15 lutego, 2021 r.

Szczepienia na COVID-19 - kolejna tura zapisów!

Szczepienia na COVID-19 - kolejna tura zapisów!

fot. UŁ

Zapisy na szczepienia kadry akademickiej UŁ zostaną ponownie uruchomione. Poniżej komunikat.


Szanowni Państwo,w związku z pozytywnymi rekomendacjami dla stosowania szczepionki AstraZeneca wobec osób w wieku 65-69 lat, Ministerstwo Edukacji i Nauki postanowiło otworzyć, od wtorku (2 marca), system POL-on, poprzez który UŁ będzie zbierał zapisy na szczepienia dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia dydaktyczne, należących do tej grupy wiekowej.

Na szczepienia będą mogły zapisać się również osoby młodsze, które dotychczas z tego uprawnienia, z różnych powodów, nie skorzystały. System będzie aktywny tylko do środy (3 marca), do północy. Zasady zapisów są następujące:
  1. Każda z osób, co do której mamy pewność, że jest uprawniona do szczepienia, otrzyma na swą pocztę służbową link, przekierowujący ją do ankiety, którą należy wypełnić i odesłać (osoby, które otrzymały link, a nie chcą się zaszczepić jak również te, które już zostały zaszczepione, po prostu go nie otwierają; oczywiście linka nie otrzymają już ci, którzy zapisali się w poprzedniej akcji). Ankieta pozwala na wybór punktu szczepień.
  2. Linki do ankiet zaczniemy wysyłać jeszcze dzisiaj.
  3. Jeżeli ktoś z Państwa do wtorku, do godz. 10.00 nie otrzyma linka, a uważa, że należy do osób uprawnionych do szczepienia, proszony jest o kontakt ze swoim dziekanatem, w celu wyjaśnienia sprawy (w przypadku osób kształcących się w szkołach doktorskich, prosimy o kontakt z sekretarzami tych szkół).


Biorąc pod uwagę bardzo krótki czas na przeprowadzenie całej akcji, proszę Państwa o jak najszybsze odsyłanie ankiet, gdyż musimy mieć jeszcze możliwość wprowadzenia danych do systemu (trzeba to zrobić ręcznie).


Z wyrazami szacunku


Dr Jarosław Grabarczyk

Zastępca Kanclerza UŁ ds. socjalnych i ogólnych
Poprzednia wiadomość Jak strajkowano w 1981? – wspomnienia łódzkich studentów
Następna wiadomość Senat UŁ 15.02 – podsumowanie istotnych wątków