25 kwietnia, 2019 r.

XIII Dni Japońskie

Koncert na japońskich bębnach, tradycyjny teatr japoński kyogen, warsztaty haftu temari, pokaz sztuk walki jodo, wystawa japońskich ozdób do włosów kanzashi – to tylko niektóre z ciekawych wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznej edycji Dni Japońskich organizowanych przez Klub Yakumo-goto oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ w dniach 27-28 kwietnia 2019 r. (sb-nd) w auli T1 na EkSocu. Wstęp wolny!

XIII Dni Japońskie wpisują się w grafik uroczystości związanych z przypadającą w 2019 r. setną rocznicą nawiązania stosunków dyplomatycznych między Japonią i Polską. O historii relacji między obydwoma krajami opowie honorowy gość Dni Japońskich: Pani Emi Horiuchi-Morita, Dyrektor Wydziału Informacji i Kultury Ambasady Japonii (sb, godz. 12.30). Patronat honorowy nad XIII Dniami Japońskicmi objęli: Ambasada Japonii w Polsce, Prezydent Miasta Łodzi i Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Program XIII Dni Japońskich oraz relacje z poprzednich edycji znajdują się na stronie.

Koncert na japońskich bębnach, tradycyjny teatr japoński kyogen, warsztaty haftu temari, pokaz sztuk walki jodo, wystawa japońskich ozdób do włosów kanzashi – to tylko niektóre z ciekawych wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznej edycji Dni Japońskich organizowanych przez Klub Yakumo-goto oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ w dniach 27-28 kwietnia 2019 r. (sb-nd) w auli T1 na EkSocu. Wstęp wolny!postXIII Dni Japońskie wpisują się w grafik uroczystości związanych z przypadającą w 2019 r. setną rocznicą nawiązania stosunków dyplomatycznych między Japonią i Polską. O historii relacji między obydwoma krajami opowie honorowy gość Dni Japońskich: Pani Emi Horiuchi-Morita, Dyrektor Wydziału Informacji i Kultury Ambasady Japonii (sb, godz. 12.30). Patronat honorowy nad XIII Dniami Japońskicmi objęli: Ambasada Japonii w Polsce, Prezydent Miasta Łodzi i Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.


Program XIII Dni Japońskich oraz relacje z poprzednich edycji znajdują się na stronie.

Poprzednia wiadomość Dni Narodowego Centrum Nauki na UŁ
Następna wiadomość II Ogólnopolskie Seminarium Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego: Metodyka e-learningu