24 listopada, 2020 r.

Zapisy na spotkanie informacyjne Granty ERC

Zapisy na spotkanie informacyjne Granty ERC

graf.UŁ

W dniu 7 grudnia w godzinach 10:00 – 11:00 odbędzie się spotkanie informacyjne Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council), na które zapraszają Kolegium rektorskie oraz Centrum Nauki Uniwersytetu Łódzkiego. Spotkanie on-line poprowadzi dr Alicja Maria Okoniewska - Scientific Officer, European Research Council Executive Agency.


Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu (platforma Teams) prosimy o wypełnienie formularza najpóźniej do 4 grudnia 2020 r.


W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Joanną Korczyńską (joanna.korczynska@uni.lodz.pl) lub Panią Eweliną Wronką (ewelina.wronka@uni.lodz.pl) z Centrum Nauki UŁ.


Podczas spotkania zaprezentowane zostaną granty:

  • Starting dla początkujących naukowców od 2 – 7 lat po uzyskaniu tytułu doktora,
  • Consolidator – dla osób będących u progu samodzielności badawczej od 7 – 12 lat po doktoracie,
  • Advanced dla naukowców doświadczonych, o uznanym dorobku naukowym,
  • Synergy dla 2-4 liderów i ich zespołów.


Przedstawiony zostanie również proces przygotowywania wniosków, selekcji, przykłady realizowanych grantów. Będzie możliwość zadania pytań.

Zaproszenie
Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Stanowisko KRASP w sprawie wolności akademickich
Następna wiadomość Twoja emerytura - PPE i PPK na UŁ